Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Fair PlayRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 2.5