Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0