Movies
Ratings
240
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Hear MeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0