Movies
Ratings
334
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
AntichristRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0