Movies
Ratings
345
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0