Movies
Ratings
319
The ScentRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 2.5