Series
Ratings
38- The FrogRated ★ 3.0
 Oh My GhostRated ★ 3.5 Oh My GhostRated ★ 3.5
 My Love From Another StarRated ★ 3.5 My Love From Another StarRated ★ 3.5
 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
 Haikyuu!!Rated ★ 5.0 Haikyuu!!Rated ★ 5.0
 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
 Assassination ClassroomRated ★ 4.0 Assassination ClassroomRated ★ 4.0
 Assassination ClassroomRated ★ 4.0 Assassination ClassroomRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Doctor WhoRated ★ 4.0 Doctor WhoRated ★ 4.0
 Solitary GourmetRated ★ 4.5 Solitary GourmetRated ★ 4.5
 HumansRated ★ 4.0 HumansRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
 The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5 The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
 Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0 Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
 Painter of the WindRated ★ 4.0 Painter of the WindRated ★ 4.0