Movies
Ratings
801
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5