Movies
Ratings
78
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.5