Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0