Movies
Ratings
1055
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0