Titles you rated
Heart Is 2Rated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0