Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0