Movies
Ratings
264
GhostbustersRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5