Movies
Ratings
321
TwentyRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5