Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5