Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5