Titles you rated
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
MomRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0