Movies
Ratings
176
TunnelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
The HuntressesRated ★ 2.5
ChampRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5