Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
RevivreRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5