Movies
Ratings
101
Happy EndRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0