Movies
Ratings
88
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 4.5
The Taste of TeaRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Dangerously ExcitedRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0