Movies
Ratings
722
The FounderRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0