Movies
Ratings
186
HerRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 3.0
Dear DolphinRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0