Movies
Ratings
350
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
Dragon BladeRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
PanRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
InfiniRated ★ 1.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0