Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 2.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0