Titles you rated
Child's Play 3Rated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
HellcatsRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0