Titles you rated
The Last StandRated ★ 2.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
DarknessRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 4.0
Short CircuitRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
DiaboliqueRated ★ 2.0
Agent Cody BanksRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.5
Oliver!Rated ★ 3.5