Series
Ratings
45- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0