Movies
Ratings
119
Pacific RimRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0