Movies
Ratings
240
My Little BrideRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Happy LifeRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5