Series
Ratings
40
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
Love will begin when Money endRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0