Movies
Ratings
1143
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5