Series
Ratings
56
ChernobylRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- MirandaRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5