Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0