Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Star's LoverRated ★ 2.5- KkangsooniRated ★ 2.5
- Doctor KkaengRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 3.5
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0