Titles you rated
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
JackpotRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5