Titles you rated
- The RecordRated ★ 1.5
The MessengersRated ★ 2.0
Sorority RowRated ★ 2.5
The Grudge 2Rated ★ 1.5
Ghost TrainRated ★ 2.0
ReincarnationRated ★ 2.0
DarknessRated ★ 2.0
VoicesRated ★ 2.0
Joy RideRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 1.5
Seed of ChuckyRated ★ 2.0
GhastlyRated ★ 2.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0
The Evil TwinRated ★ 1.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 1.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
TeethRated ★ 2.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0