Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
So I Married an Axe MurdererRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Venus and MarsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0