Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0