Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0