Titles you rated
Mulan IIRated ★ 0.5
The CroodsRated ★ 0.5
A Cinderella StoryRated ★ 0.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 2.0
The Wizard of OzRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
American PieRated ★ 1.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 1.0
JunoRated ★ 1.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 0.5