Movies
Ratings
291
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5