Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
God of Gamblers 3: The Early StageRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
A Man of ReasonRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
DeadpoolRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0