Series
Ratings
14
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
FlexxCopRated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0