Movies
Ratings
14
The Danish GirlRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0