Titles you rated
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0