Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5