Movies
Ratings
74
Mickey 17Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0