Movies
Ratings
100
Rush HourRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 0.5
Kick the MoonRated ★ 0.5
EquilibriumRated ★ 1.5